Wyświetl pojedynczy post
farben
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18929
Stary 28.06.2011, 11:41
Stadion Wisły cały gotowy dopiero w lutym 2012. To już szósty termin oddania obiektu. Ostatni?

Stadion Wisły będzie w całości gotowy 28 lutego 2012 roku. Tak zapewniają urzędnicy, ale to już szósty termin jego oddania do użytku. Wisła zagra jednak przy czterech trybunach "już" od 12 października tego roku.

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...-juz,id,t.html

To są jaja. Poza tym w tekście stoi, że za dodatkowe prace w wysokości 6 mln ma zapłacić Wisła. Dziwne.
Odpowiedz cytując