Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5206
Stary 28.06.2011, 10:48
blanco napisał(a):Wyświetl post
Kolejny , który się wypowiada i wprowadza ludzi w błąd .
Nie będzie żadnego wyrabiania nowych kart kibica , ci którzy już wyrobili mają spokój, te karty jak najbardziej spełniają wymogi.
było mówione, że w następnym sezonie lub roku, będą nowe karty kibica, ale ich wymiana będzie już bezpłatna. więc nie wiem kto wprowadza ludzi w błąd.
Odpowiedz cytując