blanco napisał(a):

Kolejny , który się wypowiada i wprowadza ludzi w błąd .
Nie będzie żadnego wyrabiania nowych kart kibica , ci którzy już wyrobili mają spokój, te karty jak najbardziej spełniają wymogi.
|
było mówione, że w następnym sezonie lub roku, będą nowe karty kibica, ale ich wymiana będzie już bezpłatna. więc nie wiem kto wprowadza ludzi w błąd.