Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1104
Stary 28.06.2011, 10:39
Voin napisał(a):Wyświetl post
Na IV rundę el. LM to przed meczem może już nie być biletów.
Tak.30.000 ludzi rzuci się oglądac Skonto Ryga Niewykluczone zamieszki pod kasami.Szpitale zwiększą obsady dyżurów i przygotują dodatkowe lóżka dla rannych
Odpowiedz cytując