Wyświetl pojedynczy post
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49240
Stary 28.06.2011, 10:16
Nie wiem jak Wam, ale mi się ten Biton od razu spodobał i jak pojawiła się o nim pierwsza informacja, to automatycznie stał się moim osobistym numerem 1 do roli napastnika w Wiśle.
Odpowiedz cytując