bridgeburner napisał(a):

Ruch zajął 12 miejsce, wyprzedzając TYLKO Korone i złotą-trójcę-do-spadku, osiągnięcie jest to mizerne. Nikim sie nie wzmocnili ('wzmocnien' z Piasta czy Tychów nie licze), kogos na pewno stracą. Widzew nie stracił jakichś ważnych zawodnikow, ja w cudowną rękę Michniewicza nie wierze - nie rozumiem wiec, czemu Widzew ma nagle stracic na tyle ze swojej gry, ze Ruch ma grac lepiej od nich