|
Kubot mówił,że ma problemy zdrowotne, dotarło już do kogoś o co chodzi?
Szkoda by było jakby teraz miał zrobić sobie przerwę,skoro tak przyjemnie mu szło. Była,jest szansa,że coś jeszcze może ugrać, jakiś słabo obsadzony turniej gdzie by dotarł do finału. Przyjemnie by było.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|