Mauro z Forestu napisał(a):

|
wieczór, noc? a myślisz że gazety nie mają deadlinów? nie bądź naiwny.
|
gazety która wychodzi 28-ego nie kończą przecież 27-ego o 16.00 tylko właśnie koło północy i drukują przez noc, a nad ranem rozwożą.
Nie kupuję gazet, ale czy o meczach LM, które się kończyły koło 23.00 nie było żadnej wzmianki w porannych gazetach (dziennikach)?