fanfan napisał(a):

Lucas.B a czy czasem Cupiał nie sprzedaje Wisły ? Przecież kiedyś tak pisałeś że to już koniec Wisły , zostaną rozsprzedani wszyscy lepsi piłkarze a właściciel przed sprzedażą klubu chce jak najwięcej pieniędzy odzyskać , nie pamiętasz tego ? Radzę nie czytać głupot wypisywanych przez tego gościa , on na każdym forum tylko ciśnienie ludziom podnosi , dla tych którzy niewiedzą na innym forum ta osoba pisze pod nickiem Ramboo dlatego nie warto zwracać na niego uwagi i przejmować się jego czarnowidztwem !
|
Kolego drogi, nie chcesz nie czytaj a tym bardziej nie komentuj - tak na marginesie wiesz ile mi rzeczy i ludzi co dzień podnosi ciśnienie i jakoś żyje także ochłoń i może podyskutujemy na argumenty a nie obrzucajmy się inwektywami.
W sumie nie wiem czy nie lepszym pomysłem byłoby wypożyczenie jakiegoś napastnika bo za transfer definitywny dobrego grajka trzeba słono zapłacić a my forsą nie śmierdzimy.