|
Skończy na 15...
Ja się trochę dziwię Śląskowi. Mają naprawdę bardzo fajny moment w swojej historii, zdobyli w-ce mistrzostwo i mogą się nieźle zaprezentować w pucharach. Trafili co prawda na trudnego i niewygodnego rywala już w II rundzie eliminacji, ale jeszcze nie wszystko stracone. Mówiło się o 6 mln zł (1,5 mln euro) na transfery i jeśli to była prawda to można było się trochę lepiej zastanowić.
Obecnie wzmocniono środek, czyli przedłużono kontrakt z Kelemenem, ściągnięto Pietrasiaka oraz Cetnarskiego i mówi się o Wasiluku. A tak naprawdę największe problemy Śląsk ma na bokach obrony i skrzydłach oraz w ataku. Gancarczyk, Sobota i Ćwielong to nie jest żaden straszak w europejskich pucharach. Podobnie sytuacja wygląda w napadzie z samym Diazem i kontuzjowanym Gikiewiczem. Boczni obrońcy też nie są najwyższych lotów.
|