Lucas.B napisał(a):

|
Co do samych transferów to - odeszło od nas 2 prawych obrońców - przyszedł jeden, który praktycznie nie grał (dla mnie Lamey to chyba do tej pory największa porażka Stana, ale zobaczymy w praniu jak będzie),
|
Ochłoń trochę. Lamey nie zagrał jeszcze w ani jednym oficjalnym mecz. Trenuje z Wisłą dopiero od kilkunastu dni, a Ty juz widzisz, że to największa porażka? Trzeba miec niesłychany tupet żeby tak się wypowiadać
Lucas.B napisał(a):

|
odeszło 2 napastników - nie przyszedł żaden, w europejskich pucharach będziemy grali na 2 defensywnych pomocników, którzy z tych w obecnej kadrze grali na wysokim równym poziomie w ostatnim czasie? Ani Sobol, ani Wilk to nie są zawodnicy, z którymi uda nam się daleko dojść w pucharach,
|
Sobol? Przeciez on sam zrezygnował z gry w kadrze, a Dyzma niedawno wypowiadał się, że chciałby Sobola ale szanuje jego decyzję,
Wilk? A kto mu w kadrze daje pograć? Smuda powołuje go, ale nie daje żadenj szansy występu bo swoich ulubieńców