Lucas.B napisał(a):

|
Co do samych transferów to - odeszło od nas 2 prawych obrońców - przyszedł jeden, który praktycznie nie grał (dla mnie Lamey to chyba do tej pory największa porażka Stana, ale zobaczymy w praniu jak będzie), odeszło 2 napastników - nie przyszedł żaden, w europejskich pucharach będziemy grali na 2 defensywnych pomocników, którzy z tych w obecnej kadrze grali na wysokim równym poziomie w ostatnim czasie? Ani Sobol, ani Wilk to nie są zawodnicy, z którymi uda nam się daleko dojść w pucharach, brak nominalnego lewego obrońcy (tu przyjdzie Diaz, ale to tak jakbyśmy obrońcy nie mieli).
|
Przepraszam o jakich napastnikach piszesz? Bo tych dwoje zawodników (przy cały szacunku za osiągnięcia przy pierwszym pobycie w Wiśle Żurawia) to ciężko nazwać napastnikami, więc dla mnie póki co nadal jest tak samo a nawet może lepiej bo jest Iliev i Boguski po kontuzji.
Co do pomocników to ok. Ale wcale nie jest powiedziane, że w pucharach będziemy grać zawsze 2 defensywnymi pomocnikami. Uważam nawet, że u siebie będziemy grać jednym defensywnym i dwoma ofensywnymi (np. Nunez i Maor i za ich plecami Sobol).