Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49217
Stary 28.06.2011, 07:50
Lucas.B., ale kogo może dać w zamian Cupiał ? Reszczyńskiego czy innych skompromitowanych z T.-F. ? Ja już wolę Basałaja. Tyle, że to wsparcie (lub bardziej jego brak) Cupiała za czasów obecnego Basałaja nie zmieniło się nic w stosunku do czasów zanim objął prezesurę. Gdyby nie fachowość Stana, mielibyśmy to samo co dotychczas. Niestety widać, że praca w takich warunkach nawet Stanowi szkodzi - takim objawem może być (mam nadzieję, że nie będzie) Lamey.

Nawet jak wszystko w polityce transferowej i sportowej uda się naszym Holendrom, to jednak kontrakt się skończy Stanowi i Robertowi i będziemy w czarnej ...ie. Ileż Oni mogą pracować mając do dyspozycji 5 mln zł.
Oczywiście nasza sytuacja uległaby poprawie, gdy awansujemy do Ligi Mistrzów - ale to jest tylko sport - na chwilę obecną nie mamy takiej gwarancji.
Odpowiedz cytując