Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#670
Stary 28.06.2011, 07:31
Może się tak okazać, że Ekstraklasa zamknie się na kibiców gości...

Pucharowi przeciwnicy to może mogą być jedyne wyjazdy w tym roku. Więc warto jechać bo kolejna okazja może się szybko nie powtórzyć...

Co prawda wierzyć się w to nie chce, ale kurcze kto wie.
Odpowiedz cytując