|
Może się tak okazać, że Ekstraklasa zamknie się na kibiców gości...
Pucharowi przeciwnicy to może mogą być jedyne wyjazdy w tym roku. Więc warto jechać bo kolejna okazja może się szybko nie powtórzyć...
Co prawda wierzyć się w to nie chce, ale kurcze kto wie.
|