|
Co do Diaza. To ,że Brugia chce go wypożyczyć to nie znaczy ,że na pewno przyjdzie do Wisły. Faktycznie ,po odejściu Kostarykanina gdzieś tam każdy poczuł lekkie zaniepokojenie. Należy pamiętać ,że Diaz grał u nas przede wszystkim jako defensywny pomocnik, rzadziej środkowy obrońca. Na lewej stronie defensywy grał chyba tylko incydentalnie i to zawsze jego postawa była co najmniej rozczarowująca. Aż dziw bierze ,że przychodził do nas jako nominalny lewy obrońca. Ten zespół jest już chyba na Diaza za silny (w sensie obecna Wisła) i nie sądzę ,żeby cokolwiek mógł dodać.
|