Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4283
Stary 28.06.2011, 06:39
"Podczas niedawnego spotkania MSWiA, policji i władz piłkarskich (PZPN, Ekstraklasa S.A., kluby Ekstraklasy) minister Miller zasugerował, by przedłużyć zasadę o niewpuszczaniu na mecze zorganizowanych grup kibiców przyjezdnych. Do tej opinii przychyliła się – co oczywiste – policja. Ale to władze piłkarskie mają podjąć decyzję.
Przynajmniej teoretycznie. Rzeczniczka MSWiA Małgorzata Woźniak powiedziała nam, że to jedynie sugestia i decyzja nie należy do Ministerstwa. Jednak „Gazeta Wyborcza” pisze dziś, że „sugestia” padła takim tonem, że o sprzeciwie nie może być mowy. Opinie uczestników, na które powołuje się „GW”, potwierdza też „Przegląd Sportowy”. – Nie mamy właściwie wyboru. Pamiętajmy, że to wojewoda jest hegemonem i może w każdej chwili zamknąć stadion – przypomina dla „PS” Jacek Masiota, członek zarządu PZPN i prawnik Lecha Poznań. Sugeruje w ten sposób, że władze postawiły piłkarską centralę pod ścianą i są w stanie wymusić na niej konkretne kroki groźbą"
http://stadiony.net/aktualnosci/2011...ch_jeszcze_nie

Moim zdaniem nic w tej sprawie nie zrobimy bo mamy zbyt małą siłę sprawczą, trzeba to euro(optymistyczna wersja: wybory) przeczekać.
Ostatnio edytowane przez piotrek06 : 28.06.2011 o godz. 06:42.
Odpowiedz cytując