Skoro Śląsk czy Jagielonia którzy są 2 razy biedniejsi są w stanie to i my jesteśmy.
kacpaw91 napisał(a):

Mógłbyś sprecyzować

Nie jesteśmy w stanie czy nie jesteśmy dwa razy bogatsi
Pewnie że w sprawach transferowych 2 razy bogatsi nie jesteśmy - Budżet mamy 2 razy albo i 3 razy większy, co oczywiście tak bardzo na możliwosci transferowe się nie przekłąda.
Ale powinnoby nas było stać na transfery nieco lepsze niż u nich. Bo ani Śląsk nie wydaje milionów euro ani Jagielonia nie szasta pieniędzmi.