Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10333
Stary 28.06.2011, 01:15
Skoro Śląsk czy Jagielonia którzy są 2 razy biedniejsi są w stanie to i my jesteśmy.

kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
W tym problem, że nie.
Mógłbyś sprecyzować Nie jesteśmy w stanie czy nie jesteśmy dwa razy bogatsi

Pewnie że w sprawach transferowych 2 razy bogatsi nie jesteśmy - Budżet mamy 2 razy albo i 3 razy większy, co oczywiście tak bardzo na możliwosci transferowe się nie przekłąda.
Ale powinnoby nas było stać na transfery nieco lepsze niż u nich. Bo ani Śląsk nie wydaje milionów euro ani Jagielonia nie szasta pieniędzmi.
Odpowiedz cytując