Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
Od: 10.2010
Offline
#
14327
28.06.2011, 01:09
dulli78
napisał(a):
Po "pokazowym" przykładzie jak z klasą rozstawać się z Bosackim tym razem w "medialny" sposób pożegnano się w Poznaniu z asystentem trenera Ryszardem Kuźmą:
http://www.futbolnews.pl/informacje/...-z-gazety.html
Czyżby Kopernik szykował posadę dla brata?
Tak sie szybko rozwijali, że aż zapomnieli żeby się w kulturze podszkolić.
Piotson
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Piotson