Angmir napisał(a):

Heh widzę że na forum Krychowiak jest bardzo lubiany - ba widziany jest jako potencjalne wzmocnienie !!
Wydaje mi sie że w waszych oczach jego największą zaletą jest że jeszcze nie grał w naszej lidze i jeszcze nie widzieliście go na oczy.
A prawda jest taka ze może to utalentowany chłopak, ale niczym się nie różni od Jankowskiego czy innego Jończyka.
|
Szok!
forumowy Piechniczek nie chwali polskiego piłkarza.
Angmir napisał(a):

Fajne transfery Śląska (Pietrasiak Cetnarski - szkoda że Nowak się nie udał)
Fajne transfery Jagi (Plizga Bartczak)
Zagłębie też nieźle (Małkowski moźe Sobiech)
|
Dla Ciebie Bartczak nie grający od roku jest fajnym transferem, Pietrasiak grzejący ławę w JW, Cetnarski miejący jedną rundę życia, na której ciągle jedzie.
Ich grę na oczy widziałeś? Dla Ciebie każdy transfer zagraniczny do Wisły to zły transfer, niżej w tym temacie skąd są te słowa napisałeś:
Ty po prostu zawsze lubisz marudzić, kupują zagranicznych marudzisz że nie Polaków, napisałem ciekawe nazwisko, piłkarza powoływanego do każdego rocznika reprezentacji, także tej seniorskiej, więc coś w nim musi być.
Porównajmy tych co przyszli a co mogli na ich pozycje przyjść Polacy:
Jovanović-Pietrasiak
Lamey-Bartczak
Iliev-Plizga
Nunez-Cetnarski
W każdej tej parze Polak jest gorszy
A skoro chwalisz tych gorszych to pochwal chociaż raz tych lepszych
Co do pytania czy Sobiechy itp. są gwarancją ...
Sobiech grał w LM? Nie
Małkowski grał w LM? Nie
Lamey grał w LM? Tak
Iliev grał w LM? Tak
Nunez grał w LM? Nie*
Jovanović grał w LM? Tak
Dziekuje, postoję.
*ale zagra!