Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10326
Stary 28.06.2011, 00:20
Angmir napisał(a):Wyświetl post
Heh widzę że na forum Krychowiak jest bardzo lubiany - ba widziany jest jako potencjalne wzmocnienie !!
Wydaje mi sie że w waszych oczach jego największą zaletą jest że jeszcze nie grał w naszej lidze i jeszcze nie widzieliście go na oczy.

A prawda jest taka ze może to utalentowany chłopak, ale niczym się nie różni od Jankowskiego czy innego Jończyka.
Szok!
forumowy Piechniczek nie chwali polskiego piłkarza.

Angmir napisał(a):Wyświetl post
Fajne transfery Śląska (Pietrasiak Cetnarski - szkoda że Nowak się nie udał)

Fajne transfery Jagi (Plizga Bartczak)

Zagłębie też nieźle (Małkowski moźe Sobiech)
Dla Ciebie Bartczak nie grający od roku jest fajnym transferem, Pietrasiak grzejący ławę w JW, Cetnarski miejący jedną rundę życia, na której ciągle jedzie.
Ich grę na oczy widziałeś? Dla Ciebie każdy transfer zagraniczny do Wisły to zły transfer, niżej w tym temacie skąd są te słowa napisałeś:
Angmir napisał(a):Wyświetl post
martin_6 napisał(a):
Sobiechy i Małkowskie są według Ciebie gwarancją LM?
To rozumiem że Lamey Iliev i Nunes dla ciebie są
Ty po prostu zawsze lubisz marudzić, kupują zagranicznych marudzisz że nie Polaków, napisałem ciekawe nazwisko, piłkarza powoływanego do każdego rocznika reprezentacji, także tej seniorskiej, więc coś w nim musi być.
Porównajmy tych co przyszli a co mogli na ich pozycje przyjść Polacy:
Jovanović-Pietrasiak
Lamey-Bartczak
Iliev-Plizga
Nunez-Cetnarski
W każdej tej parze Polak jest gorszy
A skoro chwalisz tych gorszych to pochwal chociaż raz tych lepszych


Co do pytania czy Sobiechy itp. są gwarancją ...
Sobiech grał w LM? Nie
Małkowski grał w LM? Nie
Lamey grał w LM? Tak
Iliev grał w LM? Tak
Nunez grał w LM? Nie*
Jovanović grał w LM? Tak
Dziekuje, postoję.


*ale zagra!
Powód: za szybko wyslij kliknąłem
Ostatnio edytowane przez Piotson : 28.06.2011 o godz. 00:37.
Odpowiedz cytując