Angmir napisał(a):

|
Heh widzę że na forum Krychowiak jest bardzo lubiany - ba widziany jest jako potencjalne wzmocnienie !!
|
Wskaż mi gdzie stwierdziłem, że będzie to wzmocnienie. Napisałem, że w przyszłości może się okazać graczem, który będzie sporo wart. Dlatego wspomniałem o kupnie i wypożyczaniu na sezon, dwa. Jest to ryzyko - owszem, ale tutaj nie ryzykując nie wiele zyskasz.