Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 28.06.2011, 00:05
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Dziwne są te transfery Śląska. Cetnarski po słabej rundzie, Pietrasiak po rundzie z odleżynami na ławce i jeszcze Wasiluk. Trio egzotyczne.
Bo Lenczyk umie ustawić drużynę, umie nawet na nią wpłynąć w pozytywny sposób, ale dać mu pieniądze do ręki to samobójstwo. Problem wielu trenerów, którzy są nieźli w swojej robocie, ale koniecznie chcą brać się za transfery.
Odpowiedz cytując