emj10 napisał(a):

|
Dziwne są te transfery Śląska. Cetnarski po słabej rundzie, Pietrasiak po rundzie z odleżynami na ławce i jeszcze Wasiluk. Trio egzotyczne.
|
Bo Lenczyk umie ustawić drużynę, umie nawet na nią wpłynąć w pozytywny sposób, ale dać mu pieniądze do ręki to samobójstwo. Problem wielu trenerów, którzy są nieźli w swojej robocie, ale koniecznie chcą brać się za transfery.