Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49210
Stary 27.06.2011, 23:56
Rok temu wielu za nim płakało. Jak dla mnie jak wróci to wygryzie Pajlicia ze składu. Dobry boczny obrońca moim zdaniem, przy stałych fragmentach też się przyda. Pamiętam jego bramkę w Superpucharze w Lubinie. Brakowało nam wykorzystywania sytuacji po stałych fragmentach. A teraz mamy już trochę dobrze grających głową zawodników.
Odpowiedz cytując