|
Rok temu wielu za nim płakało. Jak dla mnie jak wróci to wygryzie Pajlicia ze składu. Dobry boczny obrońca moim zdaniem, przy stałych fragmentach też się przyda. Pamiętam jego bramkę w Superpucharze w Lubinie. Brakowało nam wykorzystywania sytuacji po stałych fragmentach. A teraz mamy już trochę dobrze grających głową zawodników.
|