http://www.weszlo.com/news/7140
sory za OT ale tak sobie myślę zamiast tak stękać za tym Ranko, szarpnąć się i taką perełkę wyłowić..
Teraz to za późno na niego bo już najwięksi ostrzą sobie pazurki, ale na tych MŚ można by było kogoś wyłapać jeszcze..
Piotson co do Janoty to chcieli go w Lechii ale poszło o kasę chyba, tak że nie pisz że oblat tam testy..
http://sport.wp.pl/kat,97434,title,J...c900&_ticrsn=3