kacpaw91 napisał(a):

|
Malarczyk (ŚO, 11 meczów w Koronie w Ekstraklasie, niespełna 20 lat)
|
http://www.youtube.com/watch?v=ccu7qI7MnSo
6 sekunda, tyle w temacie Malarczyka w Wiśle
kacpaw91 napisał(a):

|
Jankowski (8 goli w Ekstraklasie w Ruchu, 21 lat)
|
Skoro za Sobiecha dostali 1mln Euro to myślisz ze będą chcieli mniej za napastnika który strzelił tyle samo goli co ten Sobiech?
kacpaw91 napisał(a):

|
Jonczyk (był kiedyś u nas, ostatnio leczył kontuzje w Górniku).
|
Po pół rocznej kontuzji... zanim odbuduje formę minie kolejne pół roku i żeby się rozwijać musiałby grac regularnie, czy potrafiłby wygryźć ze składu: Małeckiego, Ilieva, Kirma lub Nuneza? Nie sądzę
kacpaw91 napisał(a):

|
Janota (lider swojego zespołu na zapleczu holenderskiej ekstraklasy)
|
To samo jak u Jonczyka, nie miałby szans na grę. On jest skrzydłowym, u nas na jego pozycji może grać 5 piłkarzy IMO lepszych od niego (Kirm, Mały, Ivica, Nunez, Melikson) jest jeszcze Paljić. Na bokach mamy spokój. Przynajmniej do momentu sprzedaży któregoś w/w.
Btw. Ten Janota był na testach w Lechii i gdyby był dobry to by tam grał.
kacpaw91 napisał(a):

|
Krychowiak (ostatnio wypożyczany do 2 ligi francuskiej)
|
To byłoby wzmocnienie, może nie od razu, ale już za rok idealny następca Sobola.
Jednak z nim jest ten problem, że już nie jest wypożyczany do 2 ligi, tylko przyszedł nowy trener i Krychowiak chce walczyć o miejsce przynajmniej w kadrze
Bordeaux, także dopiero kiedy z niego zrezygnują jakaś szansa byłaby, chociaż wątpie by 21letni chłopak grający(!) nie siedziący na ławce na zachodzie chciał wracać w młodym wieku do kraju.