Temat
:
Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
maciekTSW
Senior Member
Od: 04.2007
Skąd: Krk
Offline
#
940
27.06.2011, 22:58
Też jestem zielony w tym temacie, ale co sądzicie o samsungu monte. Wiadomo że za 300zł nie będzie taki świetny ale do dzwonienia, sporadycznego przeglądania internetu przez wifi, oraz jako odtwarzacz mp3 chyba wystarczy..
Hristov:
" Nie chciałem iść do Cracovii, chciałem grać dla wielkiego klubu, takiego jak Wisła "
maciekTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maciekTSW
Odwiedź stronę domową użytkownika maciekTSW!
Znajdź inne posty napisane przez maciekTSW