Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#494
Stary 27.06.2011, 22:23
brylant17 - czy ja napisałem, że Hayek wygra ? Ja tylko chciałbym aby wygrał
A w boksie wszystko jest mozliwe, wiec zobaczymy jak to bedzie.
Ostatnio edytowane przez Donki : 27.06.2011 o godz. 22:42.
Odpowiedz cytując