Temat
:
Boks na świecie
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
Od: 05.2009
Offline
#
494
27.06.2011, 22:23
brylant17 - czy ja napisałem, że Hayek wygra ? Ja tylko chciałbym aby wygrał
A w boksie wszystko jest mozliwe, wiec zobaczymy jak to bedzie.
Ostatnio edytowane przez Donki : 27.06.2011 o godz. 22:42.
Donki
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Donki