piter116 napisał(a):

zgadza się nie ma tam Diaza i nie ma nic na temat Diaza. Jednak włodarze Club Brugge zaakceptowali warunki Wisły i go wypożycza. Czas pokaże czy to jest prawda. Ja mysle ze by się s przydał Wisle na ten sezon uniwersalny zawodnik.
