Tenzen napisał(a):

Zapytali o Despotovicia, ale musiał mieć wysokie wymagania finansowe więc nie było sensu dalej rozmawiać. Zawodnik który strzela taką masę bramek w Hiszpanii nie może być tani.
Jaki drugi piłkarz z Izraela?
|
David Biton - gra w Belgii(takie były informacje jakiś czas temu)