Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49202
Stary 27.06.2011, 21:19
Rzecz w tym ze Despotovic rozmawiał z Wisłą tylko nie poszła oficjalna oferta za niego do Girony.

Hm...Ciekawi mnie co to bedzie za napastnik ale z tego co ostatnio słyszałem to nie wygląda to kolorowo. Wierzę w Staszka, mam nadzieję, że zatrudni piłkarza, który przynajmniej powalczy z Gienkiem o pierwszy skład.
Odpowiedz cytując