|
Rzecz w tym ze Despotovic rozmawiał z Wisłą tylko nie poszła oficjalna oferta za niego do Girony.
Hm...Ciekawi mnie co to bedzie za napastnik ale z tego co ostatnio słyszałem to nie wygląda to kolorowo. Wierzę w Staszka, mam nadzieję, że zatrudni piłkarza, który przynajmniej powalczy z Gienkiem o pierwszy skład.
|