Wyświetl pojedynczy post
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49200
Stary 27.06.2011, 21:01
Mauro z Forestu napisał(a):Wyświetl post
Nie ma go na prezentacji... A może po prostu odpoczywa po Gold Cup?
Pod zdjęciem zespołu jest informacja o zawodnikach, których na nim nie ma (i dlaczego) - Diaz nie jest tam wymieniony. Pytanie czy trafi do nas czy też do innego klubu.
Odpowiedz cytując