Mauro z Forestu napisał(a):

|
Nie ma go na prezentacji... A może po prostu odpoczywa po Gold Cup?
|
Pod zdjęciem zespołu jest informacja o zawodnikach, których na nim nie ma (i dlaczego) - Diaz nie jest tam wymieniony. Pytanie czy trafi do nas czy też do innego klubu.