Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49199
Stary 27.06.2011, 21:00
Mauro z Forestu napisał(a):Wyświetl post
Nie ma go na prezentacji... A może po prostu odpoczywa po Gold Cup?
Zauważ, że pod zdjęciem i listą zawodników jest komentarz co do brakujących na zdjęciu osób. Diaza tam nie ma. Dziwna sprawa, może faktycznie coś jest na rzeczy.
http://www.clubbrugge.be/nl/nieuws/b...gfoto-A-kern--
Odpowiedz cytując