Mauro z Forestu napisał(a):

|
Nie ma go na prezentacji... A może po prostu odpoczywa po Gold Cup?
|
Zauważ, że pod zdjęciem i listą zawodników jest komentarz co do brakujących na zdjęciu osób. Diaza tam nie ma. Dziwna sprawa, może faktycznie coś jest na rzeczy.
http://www.clubbrugge.be/nl/nieuws/b...gfoto-A-kern--