Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#667
Stary 27.06.2011, 20:51
Cytat:
W czwartek 30.06.2011 odbędą sie zapisy na wyjazd do Rygi.


Na zapisy zapraszamy osoby zainteresowane transportem SKWK. Zapisy odbędą się restauracji "U Wiślaków" w godz. 16.30 -18.30.

Zapisując się każdy musi podać : imię, nazwisko, Pesel, nr. dowodu lub paszportu, osiedle/miejscowość, e-mail, tel. kontaktowy.



Cena:
1 opcja : sam przejazd na mecz 240 zł.

Wyjazd w poniedziałek popołudniu, przyjazd do Rygi w godzinach porannych, wyjazd po meczu.


2 opcja : przejazd z noclegiem ok. 400 zł.

Wyjazd w poniedziałek rano, przyjazd do Rygi w godzinach wieczornych, wyjazd po meczu.



Osoby zainteresowane opcją 2, prosimy o kontakt na mail naszewyjazdy@kibice wisly.pl, temat maila : autokar + nocleg, w treści maila podajemy dane osobowe kibiców zainteresowanych tą opcją.


W czwartek odbędą się tylko zapisy na transport, sprzedaż samych biletów prowadzona będzie w innym terminie.

Nieznana jest jeszcze dokładna liczba przyznanych nam biletów, oraz ich cena. Za 2-3 dni możemy się spodziewać więcej szczegółów na ten temat.
Początkowo działacze Skonto informowali, że mogą nam przekazać 3-4 tys. biletów, liczba ta może być mniejsza.


Wszystko wskazuje na to, że wyjazdy w pucharach będą jedynymi na jakie dane nam będzie się udać tej jesieni, więc chyba zachęcać do podróżowania z Wisłą nikogo nie musimy.



SKWK (10 znaków)
Ostatnio edytowane przez CH. : 27.06.2011 o godz. 20:55.
Odpowiedz cytując