Wyświetl pojedynczy post
Mauro z Forestu
Member
 
 
Od: 05.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49197
Stary 27.06.2011, 20:51
WiernyWiśle napisał(a):Wyświetl post
Nawet nie ma go na stronie w 1 zespole... A u nas to nawet Łobo jeszcze jest i Kurdziel
Nie ma go na prezentacji... A może po prostu odpoczywa po Gold Cup?
Odpowiedz cytując