Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Mauro z Forestu
Member
Od: 05.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
49197
27.06.2011, 20:51
WiernyWiśle
napisał(a):
Nawet nie ma go na stronie w 1 zespole... A u nas to nawet Łobo jeszcze jest i Kurdziel
Nie ma go na prezentacji... A może po prostu odpoczywa po Gold Cup?
Mauro z Forestu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mauro z Forestu
Znajdź inne posty napisane przez Mauro z Forestu