ChG napisał(a):

|
Rezygnacja z transferu Despotovicia? Dla kolesia liczy się tylko kasa, to chyba logiczne, że Wisła finansowo nie jest w stanie konkurować z azjatyckimi klubami. Iliev pokazał, że jak się ma ambicje, to można zrezygnować z wielkich pieniędzy w Azji i przejść do klubu walczącego o Ligę Mistrzów. Despotović takich ambicji nie ma, niech sobie tam strzela.
|
Oczekiwania finansowe Despotovicia i Wisły były zbieżne. Poszło o Stasia. No cóż, zobaczymy, co z tego wyniknie, jak się zaprezentuje wybranek Stanislausa, ale to był równorzędny napastnika do Genkowa. Właśnie zagrał w kadrze Serbii. Ambicja nie była problemem.