|
Dobry ruch, jeśli to prawda. Diaz nie będzie miał kłopotów z aklimatyzacją, jest uniwersalny. Nie byłem przekonany do niego jako lewy obrońca i to mnie martwi, ale lepiej mieć w odwodzie Diaza, który może zagrać na 4 pozycjach niż Siwakowa.
Nie podoba mi się rezygnacja z transferu Despotovicia. Dojrzały, mocno trzymający się na nogach snajper, czołówka strzelców Segunda Division. Szkoda. Stasiek pożałował kasy i woli Izraelczyków.
|