Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49191
Stary 27.06.2011, 19:59
Diaz jest bardzo uniwersalny,typowy zawodnik jak komuś coś się stanie,ktoś musi pauzować,wg mnie prezentował dobry poziom,gdyby grał słabo nikt by go od nas za takie pieniądze nie kupił.Jeżeli będziemy musieli grać na 3 fronty na pewno drużynie się przyda,i uważam,że będzie to dobry ruch z naszej strony.No i trzeb czekać na jakieś pozytywne wieści w sprawie napastnika,bo to wg mnie pozycja wymagająca wzmocnienia dużo bardziej niż lewa obrona.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując