Zasłużył zasłużył.Transfery w tym okienku wg mnie przemyślane i przeprowadzone
W KOŃCU w takich terminach w jakich się powinno transfery przeprowadzać. Po tym co Stan pokazał jestem pewny,że jeszcze jeden transfer będzie,basałaj wspominał coś o 4-5 transferach i może bonusie,więc liczę,że będzie bonus w postaci napastnika,a jak nie to trzeba będzie zadowolić się ilievem.Myślę,że Diaz to nie plotka i będzie naszym zawodnikiem.Jest uniwersalny,w Belgii czegoś się na pewno nauczył,sądzę,że się przyda w grze na 3 fronty.Na razie trzeba czekać na jakieś pozytywne newsy
