TSW Fanatyk napisał(a):

|
Piracie z Karaibów 4 - 5/10, strasznie słaba cześć.. nie wiem czy mieliście podobne odczucie oglądając ten film w 3d ale dużo strasznie ciemnych scen było. I tylko kilka momentów z trójwymiarem. Praktycznie film w 2d ze wstawkami jakimiś z 3d.
|
Masz zdecydowaną rację. Najsłabsza ze wszystkich części. Strasznie się ciągnęła. Gdyby nie genialna gra Deep'a to bym usnął.
Faktycznie słabiutkie 3d. Spodziewałem się o wiele więcej po tej produkcji.