Wyświetl pojedynczy post
Kamyk
Bene meritus
 
 
Od: 11.2004
Skąd: SP, Alkoholand (36)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1238
Stary 27.06.2011, 19:43
TSW Fanatyk napisał(a):Wyświetl post
Piracie z Karaibów 4 - 5/10, strasznie słaba cześć.. nie wiem czy mieliście podobne odczucie oglądając ten film w 3d ale dużo strasznie ciemnych scen było. I tylko kilka momentów z trójwymiarem. Praktycznie film w 2d ze wstawkami jakimiś z 3d.
Masz zdecydowaną rację. Najsłabsza ze wszystkich części. Strasznie się ciągnęła. Gdyby nie genialna gra Deep'a to bym usnął.
Faktycznie słabiutkie 3d. Spodziewałem się o wiele więcej po tej produkcji.
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
Odpowiedz cytując