Nie wiem, czy jest to strona zwiazana z polsatem czy tylko ktos załozył ale na dole po lewej stronie jest ankieta w ktorej pisze: "Czy chciałbyś, aby mecze Wisły Kraków w eliminacjach do LM były pokazywane w otwartym Polsacie?". Jezeli jest to prawdziwa ankieta polsatu to moze warto zagłosowac
http://tvpolsat.info/news.php