|
Widać, że niektórym tutaj można pluć w pysk, a oni będą mówić, że to nie ich się pluje tylko że na innych... Dzwić się potem, że na młynie nie ma ludzi z charakterem...
saklak1906- O czym ty mówisz jakim Litarze i Staruchu... słysze ten durny argument setny raz i już nie mogę. Nie widzisz co się dzieje? Zakaz wyjazdów, zwijanie ludzi za przeklinanie, stanie na schodach, za niepoprawne koszulki, szaliki... MYŚL TROCHĘ!
Godźcie się dalej na to... będziecie siedzieć potulnie w kagancu jak psy w klatce, pod pałką policyjną...a ten kto wstanie i krzyknie dostanie oklep na zapleczu i na dokładke na komendzie. Chcecie takich stadionów? To przyklaskujcie... na meczu ze Skonto Krzyknijmy "Donald nasz Władco uwielbiamy Cię", słupeczki mu pójdą w górę, na konferencji będzie obwieszczał sukces, że ugrzecznił kibiców, a my bedziemy malować ryje dopingować piłkarzy, płacić jeszcze za to i dziękować mu nas wiecu wyborczym, że zniszczył klimat ktory dla wielu osób był pasją... Proszę bardzo
Ostatnio edytowane przez palikot : 27.06.2011 o godz. 20:42.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★
✪✪✪✪ ✰✰✰✰
|