Świetny mecz Łukasza, szkoda że nie puścił asa przy piłce meczowej w trzecim secie no ale cóż tak bywa ;]
Dużo miał tych szans, bo w czwartym też przełamanie było, szkoda, bo była szansa na mecz na korcie centralnym z Murrayem ;]
Może w końcu zaistnieje w singlu, potencjał jest ;]
Debel niech sobie na razie odpuści, bo Marach w słabej formie a z Knowlesem tez mu zbytnio nie poszło na Wimbledonie ;]
Ale i tak brawa za ogranie Clementa, Karlovicia i Monfilsa
