Wyświetl pojedynczy post
AntyDrozd
Banita
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4275
Stary 27.06.2011, 18:48
PAC napisał(a):Wyświetl post
Parchy na pewno oleją protest. Dla nich liczy się sytuacja w mieście a nie opinia w Polsce. My też powinniśmy na pierwszym miejscu stawiać Kraków i w nim sytuację a nie ogół. Ale oczywiście nie może być tak jak na ostatnich meczach, chociaż pewnie będzie jeszcze trudniej niż w tamtym sezonie bo na stadiony wraca policja.
A co ma protest na stadionie do sytuacji na mieście ? Jeżeli myslisz ,że jak u nas bedzie protest a u parchow nie i tam pojdzie więcej ludzi to jesteś w błędzie a kto ma wojować i tak będzie wojował
Odpowiedz cytując