John1906 napisał(a):

|
Weź tylko pod uwagę, że jeżeli cała kibicowska Polska dołączy się do protestu a Wisła nie to będziemy pośmiewiskiem całej Polski i wyjdzie na to, że idziemy ramie w ramie z Tuskiem. Już słychać takie opinie po olaniu przez nas protestów pod koniec zeszłej rundy. Wtedy też już nigdy nie odbudujemy swojej zszarganej opinii. Weź to pod uwagę.
|
Oczywiście, że biorę to pod uwagę i mam nadzieję, że jednak nie dojdzie do takiej formy protestu. Zresztą nigdzie nie słyszałem, żeby coś takiego było planowane i koordynowane. Na szczęście, muszę dodać.
John1906 napisał(a):
|
Druga sprawa jeżeli mecze mają tak wyglądać jak ostatnio u nas, czyli pełna poprawność polityczna to mecze te są ch... warte.
|
Tu racja. Nie możemy zgrywać pipeczek i grzecznych chłopczyków tak jak na derbach, nawet będąc pod dodatkowym nadzorem policyjnych kamer. Jakby całe G ryknęło JŻS, to nie byłoby chuja we wsi, żeby ukarali każdą osobę

Tylko musimy pokazywać jajca. I taka jest najlepsza forma protestu - głośny doping z wiadomymi elementami i hasłami antyrządowymi. Oczywiście nie zapodawanymi przez gniazdowego, tylko wywodzącymi się z sektora. Wtedy Donald zobaczy, że nie pójdzie z mu z nami tak łatwo, tak jak to mówił ostatnio, że "udało mu się wychować taką niesforną widownię". A brak ludzi charakternych na trybunach, olanie sprawy przez nich poprzez brak kupna karnetu przyczyni się do jego zwycięstwa, bo małolatom nie zawsze starcza odwagi.
John1906 napisał(a):
|
Co do pasów to jeżeli się nie dołączą do protestu również będą wyśmiani jeżeli będą jedyną ekipą która się nie przyłączy
|
Proszę Cię... Ich to będzie jebało po całości, idę o zakład. Oni mają w dupie opinię w Polsce, bo i tak mają chyba jedną z najgorszych, jak nie najgorszą. Także mówię Ci - oni by to wykorzystali skrzętnie, kusząc 'wspaniałą atmosferą' - której tak BTW nikt nigdy w Kauflandzie nie widział.