Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5199
Stary 27.06.2011, 18:31
blanco napisał(a):Wyświetl post
Kolejny , który się wypowiada i wprowadza ludzi w błąd .
Nie będzie żadnego wyrabiania nowych kart kibica , ci którzy już wyrobili mają spokój, te karty jak najbardziej spełniają wymogi.
Jesli tak to sory, ale jak kiedys podawali które kluby maja wprowadzone karty ktore spełniały wymogi to na 100 % nas tam nie było. WIdocznie sie cos zmieniło.
Odpowiedz cytując