blanco napisał(a):

Kolejny , który się wypowiada i wprowadza ludzi w błąd .
Nie będzie żadnego wyrabiania nowych kart kibica , ci którzy już wyrobili mają spokój, te karty jak najbardziej spełniają wymogi.
|
Jesli tak to sory, ale jak kiedys podawali które kluby maja wprowadzone karty ktore spełniały wymogi to na 100 % nas tam nie było. WIdocznie sie cos zmieniło.