Wyświetl pojedynczy post
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10311
Stary 27.06.2011, 17:58
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
w średniaku mu nie miał kto podawać
Bardziej martwi to,że On w ogóle nie grał..jak nie grał to raczej dlatego,że był gorszy od tych napastników którzy grali..a jacy napastnicy grają w sredniaku ligi Greckiej? np Saganowski;] hehe
Odpowiedz cytując