TOMEK 11 napisał(a):

w średniaku mu nie miał kto podawać
|
Bardziej martwi to,że On w ogóle nie grał..jak nie grał to raczej dlatego,że był gorszy od tych napastników którzy grali..a jacy napastnicy grają w sredniaku ligi Greckiej? np Saganowski;] hehe