michael napisał(a):

|
Co do karty kibica to polecam jej wyrobienie, trwa to 5 minut, kosztuje 10zł, a wiele w życiu ułatwia ;]
|
Nie ułatwia tylko utrudnia. KK wyrobiłem sobie tylko po to, żeby móc kupować bilety przez internet. Oczywiście klub miał "poinformować w osobnym komunikacie", ale system dalej nie działa. Przed ostatnim meczem musiałem jechać specjalnie 160km do Krakowa tylko po to by kupić bilet na mecz bo się kibice sukcesu na fetę obudzili (zazwyczaj kupowałem bilet w dniu meczu). Gdybym nie miał wyrobionej KK to brat, który studiuje w Krakowie kupiłby mi bilet bez problemu. A tak? 7:17 pociąg do Krakowa
