Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1236
Stary 27.06.2011, 16:25
Piracie z Karaibów 4 - 5/10, strasznie słaba cześć.. nie wiem czy mieliście podobne odczucie oglądając ten film w 3d ale dużo strasznie ciemnych scen było. I tylko kilka momentów z trójwymiarem. Praktycznie film w 2d ze wstawkami jakimiś z 3d.
I
Odpowiedz cytując