Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
49186
27.06.2011, 16:20
Jachu018
napisał(a):
Skąd info?
Jeśli to prawda, to mogą być dalej problemy na boku obrony. Ale miejmy nadzieję, że czegoś się w Belgii nauczył.
P.S. Wiadomo coś o prawie pierwokupu?
A po co pierwokup? Chcemy go jeszcze raz komuś sprzedać?
Lukasz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lukasz
Znajdź inne posty napisane przez Lukasz