Temat: Tenis ziemny
Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 27.06.2011, 16:08
Z tego co pamietam to w French Open mial taka sama sytuacje i przegral mecz...Moim zdaniem nie potrzebnie szedl do siatki w ostatniej pilce no ale coz...Trzeba wierzyc ze chlopak sie nie podlamal bo to mogla byc pilka decydujaca.
Odpowiedz cytując