to że jest młodszy to nie jest argument patrz ilu młodych się zapowiadało na dobrych grajków a stanęli w rozwoju(Jacek Kowalczyk, Dawid Jańczyk i Korzym obydwaj jeździli na testy do chelsea, Aleksander Kwiek, Burkhard) i gdzie oni wszyscy są

tak samo będzie z Sobiechem bo woli dużo zarabiać aa nie grac i nie długo będzie wyglądał jak Paweł Strąk(102kg) który też wolał kasę niż grę w ekstraklasie!!