Wyświetl pojedynczy post
leszekm_
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10290
Stary 27.06.2011, 14:07
Sobiech jest niezły, ale nie jest wart milion euro. Wisły nie stać na wydawanie miliona euro na jednego zawodnika, a już szczególnie na takiego, który nawet nie byłby pewniakiem w składzie (ja wolę Genkova niż Sobiecha w pierwszej jedenastce)
Odpowiedz cytując